Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Akceptuje

ul. Jana Onufrego Zagłoby 23, 44-270 Rybnik

Tel. 604727303

Usługi

Hale namiotowe

Hale namiotowe, dzięki swojej wszechstronności i możliwości wykorzystania ich w różnego rodzaju przedsięwzięciach, są bardzo popularne. Do najważniejszych atutów namiotowych hal magazynowych należy niski koszt realizacji.

Czytaj więcej

Stelaże stalowe

Oferujemy stelaże stalowe, które są bardzo wytrzymałe. Na życzenie klienta są poddawane cynkowaniu ogniowemu, które chroni je na wiele lat przed korozją.

Czytaj więcej

Stelaże aluminiowe

Oferujemy lekkie konstrukcje z profili aluminiowych które pozwalają na szybką realizację, zarówno samej produkcji, jak i montażu. Mają zastosowanie wielofunkcyjne, a przy okazji indywidualny design i projekt w zależności od zastosowania

Czytaj więcej

Plandeki samochodowe

Wykonujemy wysokiej jakości plandeki samochodowe z materiałów plandekowych, które są nie tylko bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych, ale również trudnozapalne i bardzo trwałe.

Czytaj więcej

Plandeki okryciowe

Wykonujemy plandeki okryciowe z materiałów plandekowych, które są bardzo trwałe, trudnozapalne i odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Czytaj więcej

Zabezpieczenia altan

Oferujemy kompletne usługi w zakresie zabezpieczania altanek przed czynnikami atmosferycznymi takimi jak słońce, deszcz, grad, śnieg i wiatr, wykonane z materiału plandekowego.

Czytaj więcej

Zadaszenia

Oferujemy zadaszenia z materiału plandekowego, odpornego na działanie czynników atmosferycznych, który jest trudnozapalny i bardzo trwały.

Czytaj więcej

Akcesoria do plandek

Oferujemy sprzedaż akcesorii plandekowych najwyższej jakości, m.in.: linki celne, chwytki, rolki, paski, klamry, rurki, oczka, nity, i inne.

Czytaj więcej

Banery reklamowe, kalendarze, wizytówki

Oferujemy banery reklamowe, kalendarze i wizytówki, które charakteryzują się nieszablonowymi pomysłami i ciekawymi rozwiązaniami.

Czytaj więcej

Oklejanie ciągników i samochodów dostawczych

Oferujemy kompletne usługi w zakresie oklejania ciągników i samochodów dostawczych, poprzez zaprojektowanie reklamy, produkcję folii oraz aplikację folii na pojazd.

Czytaj więcej

Reklama na naczepach, przyczepach

Oferujemy kompletne usługi w zakresie malowania reklamy na naczepach. Reklama jest ręcznie malowana przez naszych fachowców specjalistycznymi farbami, które są odporne na działanie wszelkich czynników zewnętrznych.

Czytaj więcej

Pozostałe

Oferujemy również: kotary spawalnicze,magazynowe, halowe, plandeki na altanki, plandeki na nietypowe konstrukcje, pokrowce na baseny, plandeki (pokrycia) na piaskownice, i wiele innych zastosowań z materiału plandekowego.

Czytaj więcej