Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Akceptuje

ul. Jana Onufrego Zagłoby 23, 44-270 Rybnik

Tel. 604727303

O nas

Nasza firma zajmuje się:

 • Profesjonalną oraz kompleksową produkcją plandek samochodowych
 • Produkcją hal namiotowych i zadaszeń
 • Reklamą na plandekach
 • Oklejaniem samochodów osobowych i ciężarowych
 • Reklamą na ciągnikach i naczepach
 • Stelaże stalowe i aluminiowe

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie i do Jego potrzeb oraz możliwości dostosowujemy oferowany produkt, proponując m.in. optymalne rozwiązania techniczne i jakość materiału, w dużym wyborze kolorystycznym.

Stosowany materiał charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Przy produkcji naszych wyrobów stosuję się metodę zgrzewania, co gwarantuje wytrzymałość i szczelność łączenia. Plandeki wykonujemy o dowolnym wymiarze i kształcie, z materiałów o gramaturze od 200 do 900 g/m2. Wszelkie dostępne akcesoria do wykonania plandek są u nas w stałym użyciu.

Dodatkowo dojazd do klienta umożliwia elastyczność pracy oraz świadczonych usług. A nasza załoga to wysokiej klasy fachowcy posiadający wieloletnie doświadczenie.

Historia

 • 2010Czerwiec

  Powstanie firmy – Produkcja plandek samochodowych

  Jesteśmy prywatną firmą produkcyjno-handlowo-usługową. Istniejemy od 1 czerwca 2010 roku. Wcześniej od 12-tu lat zdobywaliśmy doświadczenie w innych firmach specjalizujących się w produkcji i naprawach plandek.

 • 2012Czerwiec

  Stelaże stalowe

  Od czerwca 2012 roku produkujemy stelaże stalowe.

 • 2012Lipiec

  Hale namiotowe

  Naszą ofertę powiększyliśmy o produkcję hal namiotowych.

 • 2015Sierpień

  Stelaże aluminiowe

  Od sierpnia 2015 roku produkujemy również stelaże aluminiowe.

Co robimy

Wysoka jakość za rozsądną cenę!

Firma PLANDEKI-MARCIN wykonuje wysokiej jakości produkty z materiałów plandekowych, które są nie tylko bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych, ale również trudnozapalne i bardzo trwałe.

Wykorzystujemy nasze doświadczenie oraz wiedzę, aby oferować usługi i produkty najwyższej jakości, a klientom gwarantujemy fachowość usług. Proponujemy nowoczesne i oryginalne rozwiązania, dopasowane do wymagań i oczekiwań naszych klientów. Służymy doradztwem oraz nieszablonowymi pomysłami w opracowywaniu reklam na plandekach. Konstrukcje namiotów produkowane są z pełnych profili stalowych zaśich materiałem okryciowym jest powłoka PVC posiadająca atest przeciwpożarowy na trudnopalność. Namioty oferowane przez naszą firmę znajdują szerokie zastosowanie i są niebywałym udogodnieniem nawet w miejscach szczególnie narażonych na działanie wiatrów lub opady śniegu. Konstrukcje powstają ze stali ocynkowanej ogniowo i galwanicznie – dzięki temu są doskonale zabezpieczone antykorozyjnie, nawet po uszkodzeniu ich zewnętrznej warstwy.

Nasza firma świadczy również usługi w zakresie reklamy zewnętrznej (oklejanie ciągników i samochodów dostawczych), poprzez swoją mobilność jest widoczna w wielu miejscach i dociera do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Ciekawie oklejony samochód przyciąga uwagę kierowców i pieszych, stając się idealną wizytówką reklamującej się firmy. Jeżdżąca reklama jest doskonałym uzupełnieniem całej reklamy wizerunkowej przy stosunkowej niskim nakładzie finansowym.